KURUMSAL

Haberler

İZMİR LOJİSTİK SEKTÖRÜ GENÇLERLE BULUŞTU

09 Mayıs 2017 Salı

Doç. Dr. Yücel Öztürkoğlu’nun başkanlığında gerçekleşen panele konuşmacı olarak, MÜSİAD İzmir Şubesi Lojistik Sektör Kurulu Başkanı ve Günaydın Grup Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Günaydın, İzmir Vinç Yönetim Kurulu Üyesi Levent Kuşgöz, Birleşik Gümrükleme Genel Müdürü Hakan Kökçü ve ASL Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Cenk Dolunay katıldı.

Panelin açılış bölümünde konuşan Doç. Dr. Yücel Öztürkoğlu “Bu etkinliği düzenlemekteki amacımız, global lojistik temaları başta olmak üzere en güncel sektörel konuları ve teorileri ele almaktır. Sektördeki oyuncularla, öğrencilerimizi buluşturmak, onların beklentilerini öğrenmek istiyoruz” dedi.

ASL Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Cenk Dolunay, lojistik sektöründe kariyer hedefi bulunan öğrencilerin, mutlaka yaptıkları işi sevmeleri gerektiğini belirtti. Okul yaşantısı ve iş yaşantısının farklı olduğunu ve gerçek iş yaşamında beklentilerin dışında işler de yapılabildiğini dile getiren Dolunay, şöyle devam etti: “Size verilen hiçbir işi küçümsemeyin. Fotokopi işinin bile bir önemi var. Yabancı dil çok önemli, hatta bir yabancı dil bile yetmeyebiliyor. Üniversiteden mezun olan çok fazla kişi var. Kendinizi geliştirmelisiniz. Yaptığınız işi sahiplenirseniz başarılı olursunuz” dedi.

Tüm Haberler